Konečne sa musím priznať. Tak nejak som sa vydala. :)
Bolo to ešte v júni a ani sa mi nechce veriť, že už prešiel takmer rok.
Koncom marca sme sa vrátili zo svadobnej cesty v Indii a tento článok je v podstate len také intro k cestopisom v Indii.
Taktiež som tam nakúpila plnú tašku kozmetiky, takže sa môžete tešiť aj na recenzie a SÚŤAŽ!
A teraz posielam pár fotiek zo svadby, nech máte predstavu, dúfam, že sa budú páčiť :)
Príprava:
Najlepšie družičky na svete!!! :)
Obrad:
Zaobstarali sme si skvelý retro autobus
Môj sexy ženích
Naše krásne mini auto, čo sme si objednali.
A tu už hovorím "áno"
Úchvatné torty sa podarili mojej cukrárke
A spoločné foto. Fotili sme sa v pondelok, dva dni po svadbe. Odporúčam, úchvatne som si to užila. :) Šaty som si kúpila cez aliexpress, takže boli moje a nemusela som platiť horibilné čiastky salónu.
Svadba dopadla skvelo, som spokojná :)
Aká je vaša predstava dokonalej svadby? :)



















Moc pěkné, slušelo, hodně štěstí :-)
OdpovedaťOdstrániťjeej, ďakujem :)
OdstrániťKrásné fotky, vypadáš tam jako víla :)
OdpovedaťOdstrániťPiosek
Ďakujem :) aj som sa tak cítila, minimálne pri tom fotení v prírode :D
Odstrániťto je nadhernééé,moc vam to prajem :)
OdpovedaťOdstrániťadrianestyle