14. augusta 2012

NEW IN

Dnes som bola v meste a ehm, mierne som neodolala výzvam drogérie :D 
Takže pripájam fotky mojich noviniek, recenzie budú čoskoro. 
Tentoraz u mňa vyhrala značka Essence, keďže bol výpredaj, ktorý ma zlákal.
 Navštívila som aj H&M, síce za účelom nákupu kabelky, ale odchádzala som s dvoma pleťovými maskami a zlatým očným tieňom.
Veľmi sa teším tej fialovej taške Balea. Nikde ju už nemali a v jednej zastrčenej predajni som ju našla. Je skvelá! Priestranná, pekná a stojí len 99 centov :)


8 komentárov:

 1. Odpovede
  1. njn :) sliedila som po nej po celej Bratislave :D Jedna nevýhoda tam však je, pod tou H&M taškou je nápis Balea Young na bielom podklade, takže je ho celkom vidieť, ale keď ju máš cez plece, nevidieť ho :) má držiaky aj do ruky a potom dlhšie, cez plece :)

   Odstrániť
 2. hmm možná jsem tu tašku odsoudila moc brzo, jsem pako mohla jsem si ji vzít, ale říkala jsem si, že už mám těch krámů doma dost, teď lituju:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, áno, presne takéto situácie poznám, mne sa to stáva celkom často :D

   Odstrániť
 3. ejha :) takých tašiek nie je nikdy dosť. a hlavne, ľahko sa v nich hľadajú veci. potom napíš, ako dopadli tie masky na ksicht :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. nie som si istá ale asi som nič nemala ztých výrobkov čo sú vyfotené ...takých tašiek ako je tá tvoja mám veľa, najlepšie sú na leto k vode, niesú nudné a každého zaujme čo je niekedy fajn :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár, veľmi sa z nich teším :)
Komentáre sú moderované kvôli spamu, ale inak uverejňujem všetky, aj pozitívne, aj negatívne :)