Ahojte!
Dnes budem naozaj stručná a len sa vám pochválim, že mi konečne prišla kazetka, ktorú som tak veľmi očakávala :)
Pri prevoze sa mi dva tiene roztrepali (čo by som mala čakať od Slovenskej pošty, nie?), ale som z paletky taká šťastná, že ma to vôbec nenahnevalo...
Pridávam fotky a na dnes všetko.
PS: Zajtra vás čaká už dvojdňovo rozpracovaný špeciál o tom, ako a kde získať vzorky kozmetiky zdarma - odskúšané, osvedčené :)
Krásné barvičky :)
OdpovedaťOdstrániťzvu tě na Giveaway u mě na blogu :)
http://katerinazuzanakova.blogspot.cz/2013/04/small-giveaway.html
Tak ta je nádherná :) takových barviček, ikdyž bych všechny nevyužila, taky takovou nějakou chci :)
OdpovedaťOdstrániťNie je nič ľahšie, treba sa kuknúť na ebay :)
OdstrániťWow, to je ale paleta! S ní by se dala vymalovat celá Sixtínská kaple :-))
OdpovedaťOdstrániťTen horní řádek modrýc stínů mi přijde dost podobný, je nějaký orzdíl, když stíny naneseš na kůži?
Môj foták to zle zachytil, ale každý je iný :) oni sú tam bledšie, tmavšie, s leskom, bez lesku, do zelena a aj do fialova.
OdstrániťNa očiach som ešte skúšala len pár, ale pri skúšaní prstom vidieť rozdiel. :)
celkovo tie farby na fotkách a reálne sú rozdielne. Fotila som to bleskom v noci na zemi, takže čo sa týka vysokej kvality, troška som sklamala :/
Oou....asi jsem se zamilovala! :-D tu bych brala hned!!!!♥
OdpovedaťOdstrániťtakú doma mať ááách..krása ♥
OdpovedaťOdstrániťJe opravdu překrásná!TY zářivé barvy....ách!
OdpovedaťOdstrániťDalší důvod, abych se začala malovat! Paletka je naprosto boží! (:
OdpovedaťOdstrániťkrasna paletka :) ja mam len par tienov a aj z nich pouzivam len par...ale bol by to super darcek pre sestru :)
OdpovedaťOdstrániťmozes pls pridat aj link na konkretneho predajcu, od ktoreho ju mas? obrazky mozu mat viaceri z nich rovnake, aj ked kvalitou mozu byt rozdielne. radsej nakupujem u overenych :)
mam taku istu..uz sa tesim na leto :D
OdpovedaťOdstrániťTeda to je nádhera, tolik krásných barev, že bych si nevybrala:)
OdpovedaťOdstrániťtak presne tieto mam doma aj ja:) mrzi ma, ze dva tiene to nezvladli... mne nastastie dosli v poriadku...
OdpovedaťOdstrániťnech ti sluzia :)))
Tá je krásna, už dlho uvažujem o jej objednaní :) Závidím ti :D
OdpovedaťOdstrániťKrásna paletka ... hneď by som brala ...
OdpovedaťOdstrániťNikkienka
Vyzerajú super a celkom máš šťastie že sa ti neroztrepalo viacej tieňov, ja som včera objednala dve paletky po 24 tieňov tak uvidím ako a hlavne kedy dôjdu, keďže s poštou mám nie moc dobré skúsenosti.
OdpovedaťOdstrániť