Čau baby!
Včera som si objednávala zo stránky www.shirtinator.sk skvelé tričko v rámci akcie
"tričko pre blogera".
Takže bolo zdarma a neskutočne sa naň teším :)
Všimla som si, že väčšina bloderiek si objednala rukávové tričká s potlačou, ale ja som zariskovala s tričkom na ramienka.
Objednávanie bolo veľmi jednoduché a plynulé. Ťažkosti som mala len s vymýšľaním motívu.
Na ich stránke kliknete na ikonku "vytvor si tričko", kde si vyberiete tvar trička (alebo šiat alebo čohokoľvek :D).
Vyberiete si farbu a už môžete zadať texty alebo motívy, ktoré sa vám páčia.
Okrem veľkej databázy ich motívov si môžete dať na tričko aj svoj alebo hoci aj fotografiu.
Vyberiete si veľkosť a množstvo a pridáte do košíka.
Jednoduché a ešte aj zábavné.
Prikladám ešte ukážku mojej výroby (ešte neúplné tričko, o ňom bude samostatný článok :)
PS: Kedysi veľmi dávno (cca pred 2 rokmi), som u nich objednala aj tričko pre priateľa - na Vianoce.
Bola som veľmi spokojná s procesom, vybavením a aj kvalitou trička. Doteraz ho rád nosí a tričko je stále pekné. :)
Už ste niekedy objednávali tričko s potlačou? Vydržalo pranie?

akože to je zadarmo ? :O
OdpovedaťOdstrániťpre vsetkých bloggerov ? :)
http://www.shirtinator.sk/ine/tricko-pre-blogera/
OdstrániťKukni sa sem :)
aj ja osm si svoje tvorila ;)
OdpovedaťOdstrániťten text je super :D
ďakujem :) na blogu som videla, že ti tričko už aj prišlo :)
OdstrániťJa som im tiež písala, ale neodpísali mi :/ asi sa im nepáči, že mám málo odberateľov :D
OdpovedaťOdstrániťNevadí, počkám si :)
Nikkienka
Zaujímavé, aj keď ma to teraz neláka sa do toho zapojiť možno niekedy inokedy ak si spomeniem :)
OdpovedaťOdstrániť